ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLASY I-III

Nazwa zajęć

Odbiorca
(Dla kogo?)

Prowadzący

Dzień i godzina zajęć

Sala, w której odbywają się zajęcia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

kl. I A

K. Powonska

Środa 14:15-15:00

s.39

Zajęcia interdyscyplinarne

kl. I A

K. Powonska

Piątek 12:30- 13:15

s.24

Zajęcia interdyscyplinarne

kl. I B

A.Król

Wtorek 11:40-12:25

s.19

Zajęcia wyrównawcze

kl. I B

A.Król

Czwartek 11:40-12:25

s.39

Zajęcia wyrównawcze

Kl. I C

B. Gryc

Czwartek 11:40-12:25

s.36

Kółko interdyscyplinarne

Kl. I C

B.Gryc

Czwartek 12:30-13:15

s.39

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

KL. II A

J. Matusik-Mosurek

Piątek 11:40-12:25

s.39

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

KL. II B

M. Parlak

Wtorek 11:40-12:25

s.40

Kółko interdyscyplinarne

KL. II B

M. Parlak

Piątek 11:40-12:25

s.24

Pogotowie językowe

KL. II A B

M. Sinicka

Piątek 12:45-13:30

s.39

Zajęcia  interdyscyplinarne 

KL. III A

J. Giczan

Poniedziałek 11:40-12:25

s.25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

KL. III A

J. Giczan

Wtorek 12:45-13:30

s.25

Zajęcia wyrównawcze

KL. III B

A.Gelecińska

Środa 11:40-12:25

s.39

Zajęcia interdyscyplinarne

KL. III B

A.Gelecińska

Czwartek 12:45-13:30

s.24

Zespół wyrównawczy

KL. III C

A.Cicha

Wtorek 12:30-13:15

s. 36

Zajęcia interdyscyplinarne

KL. III C

A.Cicha

Wtorek 13:15-14:00

s.36

Pogotowie językowe

KL. III B

M. Sinicka

Środa 11:40-12:25

s.39

Kółko szachowo-warcabowe

KL. I-III

K. Kulesa

Piątek 12:45-13:30

s.44

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KL IV-VI

Nazwa zajęć

Odbiorca
(Dla kogo?)

Prowadzący

Dzień i godzina zajęć

Sala, w której odbywają się zajęcia

Kółko matematyczne „Połam głowę na połowę”

Kl. IV ABCD

G. Źrałek

Wtorek 8:00-8:45

s. 51

Karta Rowerowa

KL. IV

A.Madeksza

Piątek 8:00-8:45

s.3

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kl. IV ABCD

A.Bednarczyk

Wtorek 8:00-8:45

s.45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

KL. IV E

A.Bednarczyk

Czwartek 13:45-14:30

s.37

Kółko Miłośników języka polskiego

Kl. IV BC

J. Błażusiak-Dudała

Środa 8:00-8:45

s. 46

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kl. IV ADE

B.Kleczko

Piątek 8:00-8:45

s.48

Koło języka angielskiego

KL. IV ABD

A.Piotrowska

Piątek 14:35-15:20

s.38

SKS

KL. IV

M.Czerwiak

Wtorek 16:10-16:55

Sala gimnastyczna

Koło przyrodnicze

KL. IV

A.Żółtak

Czwartek 13:45-14:30

s.35

Kółko matematyczne „Połam głowę na połowę”

Kl. V ABC

G. Źrałek

Piątek 13:45-14:30

s. 51

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kl. V ABC

A.Bednarczyk

Piątek 13:45-14:30

s.41

Zajęcia ruchowe

KL. V C

W. Sączek

Piątek 13:45-14:30

Aula szkolna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.polski

KL V CD

J. Walotek

Poniedziałek 8:00-8:45

s.50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.polski

KL V A

J. Walotek

Poniedziałek 8:55-9:40

s.38

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.polski

KL V B

J. Walotek

Wtorek 8:00-8:45

s.50

Kółko matematyczne „Połam głowę na połowę”

Kl. VI B

G. Źrałek

Czwartek 8:00-8:45

s.51

Kółko matematyczne „Połam głowę na połowę”

Kl. VI AC

G. Źrałek

Piątek 8:55-9:40

s.45

Kółko Miłośników języka polskiego

Kl. VI

J. Błażusiak-Dudała

Wtorek 13:45-14:30

s.46

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kl. VI C

B.Kleczko

Poniedziałek 14:35-15:20

s.48

Kółko przyrodnicze

KL. VI

A.Żółtak

Czwartek 8:55-9:40

s.35

Koło języka angielskiego

KL. VI C

A.Piotrowska

Wtorek 14:35-15:20

s.38

SKS

KL. VI BC

W. Sączek

Czwartek 15:30-16:15

Sala gimnastyczna

Kółko historyczne

KL IV-VI

J. Michna

Środa 14:35-15:20

s.48

Kółko artystyczne

Kl. IV-VI

D. Malik

Wtorek 14:40-15:25

s.45

Kółko szachowo-warcabowe

Kl. IV-VI

K.Kulesa

Poniedziałek 8:00-8:45

s.44

Kółko misyjne

Kl. V AB

s. Jozuela

Środa 12:45-13:30

s. 24

Klub Młodego Odkrywcy „ROBOTna6”

KL. V-VII

A.     Miodek i A. Madeksza

Środa 7:10 – 7:50

s.40

Pogotowie informatyczne

Kl.IV - VI

A.     Miodek

Środa 14:30 – 15:25

s.40