Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 oraz

oddziały Gimnazjum nr 16

Uczniowie klasy II c gimnazjum na spektaklu charytatywnym w ECK

Kategoria: Zajęcia pozalekcyjne Opublikowano: czwartek, 21 czerwiec 2018 Ewa Matysek

21.06.2018 r. uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią E.Rudzką obejrzeli spektakl " Koty" oraz "Dziady". Przedstawienia w wykonaniu grup teatralnych: Granda, Bambino, Krotochwila, Kwadryga, Kreacja i Melpomen miały cel charytatywny. W tym roku uczniowie przekazali 100 zł - cegiełkę na Dom Chłopaków w Broniszewicach. Poza tym młodzież miała okazję obejrzeć na deskach Energetycznego Centrum Kultury im. Jana Kiepury w Sosnowcu występ Martynki Maj - koleżanki z klasy i Natalki Gajdy z kl. 7d. Możemy być dumni z naszych młodych artystek - koleżanek. Serdecznie polecamy!