e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 klas IV w Piłce Nożnej

Kategoria: Sukcesy sportowe
Opublikowano: czwartek, 06 czerwiec 2019
Aneta Miodek

Na boisku SP6 w dniu czwartego czerwca odbyły się zawody piłki nożnej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie klas czwartych. Po zaciętej rywalizacji mistrzem naszej szkoły została klasa 4 C. Drugie miejsce zdobyła kl. 4 D, trzecie 4 E, czwarte 4 A.

Gratulacje dla wszystkich uczestników za ambitną postawę.

Sukces w ćwierćfinałach wojewódzkich w Jaworznie

Opublikowano: czwartek, 30 maj 2019

Reprezentacja siatkarska dziewcząt w składzie: Z. Kazimierczyk, R. Gęsikowska, A. Pacek, W. Krysztopowicz, K. Podziomska, W. Kubska, K. Strózik, J. Binkiewicz, N. Stępień, J. Bryszkowska, W. Dziubińska - zajęła III miejsce w ćwierćfinałach wojewódzkich w Jaworznie.

Wojewódzkie ćwierćfinały Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA

Opublikowano: środa, 22 maj 2019

W dniu 21.05.2019. Reprezentacja lekkoatletyczna dziewcząt: Z. Kazimierczyk, K. Strózik,
O. Woźniczko, J. Bryszkowska, N. Stępień, N. Feliniak oraz chłopców: O. Bańdo, F. Kokosza,
K. Mironowicz, A. Partyka, D. Szlęk, A. Szot zajęła II miejsce w Wojewódzkich ćwierćfinałach Igrzysk Dzieci w Czwórboju LA.

LA Sosnowca

7 maja na zawodach miejskich reprezentacja chłopców: O.Bańdo, F.Kokosza, K. Mironowicz,
A. Partyka, D. Szlęk, A. Szot zdobyła mistrzostwo Sosnowca w czwórboju LA. Reprezentacja dziewcząt: Z. Kazimierczyk, D.Wachowska, W. Krysztopowicz, J. Bryszkowska, N. Feliniak zajęły II miejsce w Sosnowcu.

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 w Piłce Nożnej

W dniu 21.05.2019r zostały rozegrane zawody w piłce nożnej kl. VI o Mistrzostwo Szkoły. Wyniki zawodów:
6 A – 6 B 0 – 2
6 A – 6 C 0 – 7
6 C – 6 B 3 – 1
Pierwsze miejsce zajęła klasa 6 C, drugie 6 B, trzecie 6 A. Ciekawostką jest pierwszy występ  w historii tych zawodów dziewczyny. Amelia Kusztal wzmocniła swoich kolegów z klasy 6A.
Gratulacje dla uczestników.

Sukces w biegach przełajowych.

Opublikowano: czwartek, 04 kwiecień 2019

Reprezentacja dziewcząt klas V i VI w składzie: Z. Kazimierczyk, N. Majzner, A. Swoboda, D. Wachowska, W. Krysztopowicz, O. Woźniczko zdobyła Mistrzostwo Sosnowca w drużynowych biegach przełajowych.
Reprezentacja klas VI w składzie: D. Szlęk, F. Kokosza, D. Skolik, O. Bańdo, A. Partyka, A. Szot zajęła III mejsce w Mistrzostwach Sosnowca w drużynowych biegach przełajowych.

Sukces w Halowych Mistrzostwach LA

Reprezentacja chłopców kl IV, V i VI w składzie; O. Bańdo, A. Partyka, D. Skolik, F. Kokosza, D. Szlęk, J. Szrubarczyk, F. Madej, J. Kulawik zajęła drużynowo III miejsce w Sosnowieckich Halowych Mistrzostwach LA. Indywidualnie, O. Bańdo zajął I m w biegu na 30 m.

Sukces w Halowych Mistrzostwach Sosnowca

Opublikowano: niedziela, 31 marzec 2019

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Z. Kazimierczyk, R. Gęsikowska, W. Krysztopowicz, N. Majzner, A. Swoboda, D. Wachowska, L. Jarkowska, O. Kita, J.Bryszkowska, W. Dziubińska, N. Feliniak zajęła I miejsce w Halowych Mistrzostwach Sosnowca w LA. Indywidualnie Z. Kazimierczak zajęła I miejsce w biegu na 30m, a R. Gęsikowska III miejsce w pchnięciu kulą.

Nasza drużyna siatkarek: N. Majzner, Z. Kazimierczyk, R. Gęsikowska, A. Pacek, W. Krysztopowicz, K. Podziomska, K. Strózik, A. Bernacka, Z. Wachowska, N. Stępień, J. Binkiewicz oraz J. Bryszkowska i W. Dziubińska po serii rozgrywek zdobyły wicemistrzostwo Sosnowca i awansowały do dalszych zawodów rejonowych gratulujemy!