e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sukcesy sportowe naszych uczniów - I i II miejsce w klasyfikacji generalnej

Kategoria: Sukcesy sportowe
Opublikowano: środa, 19 wrzesień 2018
Ewa Matysek

Sukces Lekkoatletów.
19 września 2018 r. na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Mireckiego odbyły się zawody sportowe Liga Lekkoatletyczna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja uczniów klas gimnazjalnych oraz VII i VIII szkoły podstawowej pokazała, na co ich stać. W klasyfikacji generalnej zespołowo dziewczęta zajęły II miejsce, natomiast chłopcy I miejsce.

15 Edycja Biegów Przełajowych o Pucharu Dyrkektora Klubu „Maczki”

Aneta Miodek

W dniu 14.09.2018r w Szkole Podstawowej nr 37 odbyły się coroczne zawody w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali- Dominika Wachowska, Zuzanna Swoboda, Zuzanna Kazimierczyk, Olgierd Bańdo i Michał Kaczmarczyk. Drużynowo SP nr 6 zajęła drugie miejsce. Indywidualnie Olgierd Bańdo zdobył srebrny medal. Gratulujemy – nauczyciele W-F

Reprezentacja dziewcząt klas IV - VI w podsumowaniu  roku 2017/18 zajęła I miejsce w kategorii na "NAJBARDZIEJ USPORTOWIONĄ SZKOŁĘ". Reprezentacja chłopców zajęła IV miejsce!!! Gratulujemy.

W dniu 29.05.2018 roku zostały rozegrane mistrzostwa kl V.

Wyniki meczy.
V A – VI C – 1-4
V C – V B – 1 - 1
V B – V A – 4 -1
Po rundzie grupowej okazało się, że klasa V B i C mają tyle samo punktów i taki sam stosunek bramek. Do wyłonienia zwycięscy potrzebna była 5 minutowa dogrywka. Mecz kończyła również tzw. „Złota Bramka” zdobyta przez jedną z drużyn. Tak było w tym meczu. W trzeciej minucie dogrywki klasa VB strzeliła gola i została mistrzem.
I M kl V B
II M kl V C
III M kl V A

Dziękuje za udział i gratuluje W. Sączek

Bieg Niepodległościowy z okazji 100- lecia Odzyskania Niepodległości.

W dniu 29.05.2018 w Parku Sieleckim odbyły się biegi z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę. Zawody zostały zorganizowane przez MOSiR Sosnowiec i Szkołę Podstawową nr 3. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Sosnowca Pan Arkadiusz Chęciński i Śląski Kurator Oświaty.

W dniu 22.05.2018 roku zostały rozegrane mistrzostwa kl VI.
 III M kl VI C

Reprezentacja dziewcząt kl IV, V i VI w LA w składzie; A.Bernacka, W.Górecka, Z.Kazimierczyk, N.Majzner, N.Stępień, D.Wachowska oraz Z.Wachowska zajęła I miejsce w wojewódzkich półfinałach w drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym i awansowały do finałów wojewódzkich!!! Nasza szkoła wspomagała organizatorów chłopcy z kl VIb pomagali sędziom w przeprowadzeniu zawodów.
Gratulujemy sukcesu.

Zdobyliśmy PUCHAR PREZYDENTA SOSNOWCA

Opublikowano: czwartek, 17 maj 2018

Reprezentacje dziewcząt i chłopców kl IV - VI wzięły udział w zawodach LA drużynowo nasze dziewczęta wywalczyły I miejsce i zdobyły PUCHAR PREZYDENTA SOSNOWCA!!!

Indywidualnie:
- Zuzia Kazimierczyk zajęła I miejsce w biegu na 60m,
- Wiktoria Górecka I miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Alicja Bernacka I miejsce w biegu na 600m
- Olgierd Bańdo zajął II miejsce w biegu na 60m,
- Filip Kusiak II miejsce w biegu na 300m

Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesu!

Reprezentacja dziewcząt z klas V i VI w piłce siatkowej w składzie; N. Majzner, A.Bernacka, Z.Kazimierczyk, K.Strózik, K.Podziomska, W.Górecka, W.Zając, J. Zawadzka, O. Domańska, N. Lubaszka, W. Krysztopowicz po zwycięstwie w zawodach rejonowych awansowała do półfinałów wojewódzkich, w których zajęły IV miejsce. Po zawodach komisja trenerów, organizatorów oraz sędziów wybrała najlepsze zawodniczki turnieju. Nicole Majzner została uznana najlepszą zawodniczką naszego zespołu! Gratulujemy!!!

Reprezentacja klas V i VI brała udział w Mistrzostwach Sosnowca w piłce ręcznej.