Klasy VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 6 oraz

oddziały Gimnazjum nr 16

Kategoria: Dla Rodziców

Porozumienia nie osiągnięto. W  poniedziałek 08 kwietnia 2019 roku pracownicy szkoły przystąpią do bezterminowego strajku.
Referendum wykazało, że strajk może objąć 95% pracowników.  W związku z powyższym ponownie zwracam się do wszystkich Państwa z prośbą o wsparcie i wyrozumiałość w tej trudnej dla wszystkich sytuacji. Proszę gorąco o zapewnienie swoim dzieciom opieki rodzicielskiej w te dni. Na stronie internetowej Szkoły w zakładce „Dla Rodziców” oraz na stronie internetowej miasta znajdują się informacje o instytucjach miejskich wspierających nauczycieli i organizujących na te dni bezpłatne zajęcia dla dzieci.
Szanowni Państwo, proszę gorąco o zrozumienie, wsparcie i życzliwość. Pozostaję z Państwem w kontakcie na stronie internetowej Szkoły i w systemie Vulcan.
Niezależnie od akcji strajkowej Szkoła jest otwarta, ja jestem w pracy, postaram się zapewnić opiekę tym dzieciom, których rodzice nie będą mogli zapewnić bezpieczeństwa w te dni w inny sposób.
Dziękuję serdecznie wszystkim Państwu za okazywane słowa wsparcia i zrozumienia. Mam wielką nadzieję, że akcja protestacyjna szybko się zakończy i pracownicy Szkoły będą mogli podjąć pracę z Naszymi uczniami.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6
im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu.