Szkoła Podstawowa nr 6
 im. Juliusza Słowackiego
 ul. Wawel 13
 41-200 Sosnowiec
  telefon/fax: 32 266 58 85
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 Klasy VII oraz

 opoddziały Gimnazjum nr 16
ul. Legionów 21
41-200 Sosnowiec
 telefon/fax: 32 266 52 78
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook_page_plugin

Grono pedagogiczne

Kategoria: Szkoła Opublikowano: czwartek, 02 październik 2014 Aneta Miodek

 

Nasi nauczyciele  uczą, wychowują i starają się zapewnić uczniom opiekę i bezpieczeństwo. Kształcą umiejętności kluczowe, aby nasi uczniowie czuli się bezpiecznie w życiu szkolnym i potrafili aktywnie, z sukcesem pełnić role społeczne.

  Nazwisko i imię Nauczany przedmiot/kwalifikacje
1 Bałdys Anita matematyka
2 Bączkiewicz Anita religia, historia, logopedia
3 Bednarczyk Agnieszka matematyka, informatyka, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza
4 Biernat Małgorzata religia
5 Błażusiak - Dudała Joanna język polski, wiedza o społeczeństwie, terapia pedagogiczna, surdopedagogika, wychowanie do życia w rodzinie
6 Cicha Agnieszka edukacja wczesnoszkolna, informatyka
7 Czajka Agata świetlica, geografia, przyroda, wychowanie do życia w rodzinie
8 Czerwiak Marcin wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
9 Domagała Anna L chemia
10 Domagała Anna W edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, wychowanie przedszkolne
11 Duda – Spandel Aneta matematyka, informatyka, surdopedagogika, terapia pedagogiczna
12 Flak Ilona wychowanie fizyczne
13 Fortuńska Agata psycholog
14 Gelecińska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, terapia pedagogiczna, logopedia, informatyka
15 Giczan Justyna edukacja wczesnoszkolna, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, wychowanie przedszkolne, olinofrenopedagogika, pedagogika resocjalizacyjna, terapia pedagogiczna 
16 Groniak Danuta doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, przedsiębiorczość
17 Gryc Beata edukacja wczesnoszkolna, informatyka, terapia pedagogiczna,
18 Hassa Romuald chemia, język angielski
19 Jagieła Ewa pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, muzyka, nauczanie początkowe, wychowanie przedszkolne, terapia pedagogiczna
20 Jankowska Justyna świetlica, logopedia, pedagog, terapeuta pedagogiczny
21 Janus Alicja język niemiecki
22 Kałużna Anna matematyka
23 Kleczko Barbara język polski, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, terapia pedagogiczna, język rosyjski
24 Kluszczyńska Monika język  angielski
25 Kłosowska Marta język  angielski
26 Kopczyńska Małgorzata język  francuski, doradztwo zawodowe
27 Kowalik Bożena język  polski
28 Król Anna edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne
29 Kuc-Bednarczyk Agata język polski
30 Kukla Katarzyna język polski
31 Kulesa Katarzyna bibliotekoznastwo, edukacja wczesnoszkolna, informatyka
32 Kwaśniewska Maria biologia
33 Madeksza Anna technika, przyroda, geografia, muzyka, plastyka, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, pedagogika terapeutyczna, informatyka,  bibliotekoznastwo
34 Malik Dorota muzyka, plastyka, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza
35 Malina Adam religia
36 Matusik - Mosurek Joanna edukacja wczesnoszkolna, etyka, terapia pedagogiczna, informatyka
37 Matysek Ewa język  polski, język  niemiecki
38 Michna Joanna historia,  WOS, bibliotekoznastwo, wychowanie do życia w rodzinie
39 Michno Adam język angielski, historia
40 Miodek Aneta informatyka, język angielski, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, terapia pedagogiczna, edukacja wczesnoszkolna
41 Mistrzyk Iwona biologia, EDB
42 Parlak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, informatyka, terapia pedagogiczna,
43 Pełka Karina wychowanie fizyczne
44 Pęksa Artur religia
45 Piekarska Magdalena urop macierzyński
46 Piotrowska Alicja język angieski
47 Powonska Katarzyna edukacja wczesnoszkolna, logopedia, surdopedagogika, terapia pedagogiczna, wychowanie przedszkolne,informatyka
48 Rudzka Elżbieta historia
49 Sajdak  Anna wychowanie fizyczne, informatyka, edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, pedagogika terapeutyczna, gimnastyka korekcyjna
50 Sączek Wojciech wychowanie fizyczne
51 Sierpowska Anna fizyka
52 Siewniak Marta wychowanie fizyczne
53 Siewniak Tomasz wychowanie fizyczne
54 Sinicka Marta język angielski, logopedia, surdopedagogika, terapia pedagogiczna
55 Siwek Małgorzata chemia
56 Słabowska – Imiolczyk Ewa historia, WOS
57 Sołtysik Marta język  angielski
58 Sośnicka-Rokita Beata wychowanie fizyczne
59 Stangel Iwona matematyka
60 Szaszkowska Anna informatyka, zajęcia techniczne
61 Szczepaniak Elżbieta język angielski
62 Szumilas Kasińska Iwona geografia, matematyka, edukacja i wspomaganie dziecka z autyzmen i zespołem Aspergera, dyplomowany Coach
63 Szydło Stanisław geografia, muzyka
64 Ślefarska Basia muzyka, zajęcia artystyczne, plastyka
65 Ubowska Agnieszka język  polski, edukacja i wspomaganie dziecka z autyzmen i zespołem Aspergera
66 Walawska Ewa pedagogika terapeutyczna, psychologia, terapia pedagogiczna
67 Walotek Joanna język polski
68 Wawrzyszak-Koprowska Katarzyna geografia, język angielski
69 Wziątek Beata biblioteka
70 Źrałek Gabriela matematyka, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza, pedagogika terapeutyczna
71 Żółtak Aleksandra przyroda, geografia, plastyka, wiedza o kulturze, pedagogika opiekuńczo - wychowawcza
72 Żybort Edyta religia, terapia pedagogiczna

 

Odsłony: 16799

Kampanie i programy